Dołącz do WALKI o sprawiedliwość ekologiczną 20 wrz. w Chicago!

W piątek 20 września młodzież i dorośli ze Stanów Zjednoczonych i całego ŚWIATA wezmą udział w Światowym Dniu Działania (Global Day of Action), domagając się pilnych interwencji w odpowiedzi na kryzys wywołany zmianą klimatu.

Zmiana klimatu odpowiedzialna jest za wszystko, począwszy od częstych i ekstremalnych zdarzeń pogodowych, takich jak huragan Dorian, który przyniósł katastrofalne zniszczenia na Bahamach i w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych, po coraz większe powodzie w naszych dzielnicach.  Kryzys klimatyczny postępuje w szybkim tempie, dlatego termin Światowego Dnia Działania 20 września jest tak naglący.

W Chicago członkowie Lokalu 1 SEIU spotkają się z setkami sojuszników, aby dołączyć do prowadzonego przez młodzież marszu i wiecu 20 września o godz. 11:00 w Grant Park, na rogu Columbus i Roosevelt. Stamtąd przemaszerujemy wspólnie na Federal Plaza na wiec. Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej WALKI o sprawiedliwość ekologiczną.

Dlaczego Lokal 1 SEIU popiera sprawiedliwość ekologiczną? Wszyscy ludzie zasługują na to, by mieszkać i pracować w środowisku, które nie stanowi ryzyka dla zdrowia i życia. Dlatego Lokal 1 stoi na czele ruchu walki o sprawiedliwość ekologiczną. Wspólnie pracujemy nad stworzeniem szerszego ruchu, który zjednoczy nas w walce o sprawiedliwość ekonomiczną, rasową, imigracyjną i ekologiczną.

Mamy nadzieję zobaczyć Was wszystkich 20 września na marszu i wiecu w Chicago. Pełny plan dnia dostępny jest tutaj:

  • 11:00 – spotkanie w Grant Park, na rogu Columbus i Roosevelt
  • 11:20 – rozpoczęcie marszu w kierunku Federal Plaza
  • 12:00 – przybycie na Federal Plaza na wiec

 Wspólnie stajemy do walki o sprawiedliwość ekologiczną!

Comments are closed.