Ważne uaktualnienie z Lokalu 1 SEIU

Mam nadzieję, że weekend Święta Pracy upłynął Wam miło i rodzinnie. Piszę, żebym dać Wam znać, że podczas weekendu Święta Pracy nasz Lokal padł ofiarą incydentu, który wpłynął na niektóre części naszej sieci. Niestety, rzeczy takie dzieją się na co dzień w mniejszych i większych organizacjach w całym kraju. Robimy wszystko co możemy, aby rozwiązać problem możliwie szybko.

Kiedy tylko zorientowaliśmy, że miał miejsce ten incydent, powiadomiliśmy przedstawicieli organów ścigania i rozpoczęliśmy śledztwo. Od tego czasu koordynujemy działania z organami ścigania, zewnętrznym specjalistą zabezpieczania danych i doświadczona wewnętrzną firmą prowadzącą takie śledztwa w celu dokładniejszego zbadania incydentu. Z wielkim zaangażowaniem współpracujemy z tymi fachowcami nad możliwie szybkim powrotem do normalnego działania.

Traktujemy tę sprawę bardzo poważnie i będziemy Wam informować na bieżąco o rozwoju wydarzeń. Dziękujemy za cierpliwość i współpracę w czasie, kiedy podejmujemy wszelkie działania dla przywrócenia funkcjonowania systemu.

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować do Member Resource Center (Centrum Pomocy Związkowcom) pod 312-233-8880.

Z wyrazami solidarności,

Tom Balanoff

 

Comments are closed.